Новини

Семінар та обласна рада директорів районних і міських закладів культури

 

11 грудня 2013 року на базі учбово-методичного центру культури Буковини проведено обласний семінар для директорів та провідних методистів районних клубних закладів культури на тему: «Визначення основних напрямів планування роботи клубного закладу та завдань на наступний рік. Облік. Звітність».

У рамках семінару відбулося засідання обласної Ради директорів районних та міських клубних закладів культури. На засіданні обговорювалися питання формування плану роботи обласної Ради директорів на 2014 рік, а також вимоги сьогодення до роботи клубних закладів культури та підвищення ефективності їхньої діяльності.

Для провідних методистів працівниками кабінету репертуарно-видавничої діяльності було проведено майстер-клас по створенню інтерактивних презентацій діяльності сучасного клубного закладу культури.

У роботі семінару та ради директорів взяли участь: головний спеціаліст відділу культосвітніх установ мистецтв та кіно управління культури Чернівецької ОДА Світлана Штефуник, директор УМЦКБ Микола Шкрібляк та усі завідувачі кабінетів Центру.

Учасники семінару отримали пакет документів по плануванню, обліку та звітності не тільки у друкованому, а й у цифровому форматі.