Новини

Етнологічна мандрівка крізь трипільський портал

IMG 20191010 134652Переміститися у "золотий вік цивілізації", описаний Гесіодом? Так, саме таку мандрівку здійснили учні ЗОШ 3 міста Чернівці на спеціальній етнологічній студії "Трипільський портал". Провела заняття у Музеї трипільської культури у КРВ "Буковинська Троя" завідувач науково-методичного кабінету дослідження та збереження традиційної культури УМЦКБ, кандидат філологічних наук Іванна Олещук. Учні виявили всебічну ерудованість як у історії стародавнього світу, так і в звичаях та традиціях Буковини. Проаналізували разом з лектором ті ментальні риси сучасного українця, які, ймовірно, походять з Трипілля.

Логічним змістовним завершенням стало знайомство з археологічними артефактами трипільської культури, а також практичне заняття з кераміки.

"Приємно, що учні, які відвідують нас, справді обізнані в історії. Це, безумовно, заслуга педагогів і родинного виховання. Сьогодні наші четвертокласники, порівнюючи символіку античних цивілізацій і традиційні сюжети, довели: за ними - чудове майбутнє, бо це мислячі діти", - зазначає директор КРВ " Буковинська Троя" Володимир Воронюк.