Новини

«Світло-тінність»

виставка

3 грудня 2013 року у приміщенні учбово-методичного центру культури Буковини відбулося відкриття персональної фотовиставки Іллі Стурка «Світло-тінність».

Під час урочистого відкриття завідувач кабінету методики розвитку кінофотовідеомистецтва УМЦКБ Іван Пілат привітав молодого фотомитця з першою персональною виставкою. Про «авторський почерк» фотографа змістовно й цікаво розповів методист кабінету методики розвитку кінофотовідеомистецтва УМЦКБ Віталій Сандул.

Директор УМЦКБ, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, учнем якого, до речі, був Ілля Стурко, побажав молодому майстрові подальших творчих успіхів.

Ілля Стурко – молодий фотограф, художник. За освітою – фінансист. Фотографією захопився у 2006 році. Відтоді самостійно опанував основи фотосправи, приділяючи особливу увагу композиції та фактурності кадрів. Майже два роки пан Ілля знімає виключно на плівку. У 2011 році Ілля Стурко зайняв перше місце на європейському фотоконкурсі “CrossBorderPictures”, організованому румунською стороною.

виставка

Роботи, представлені на виставці, є спробою автора поєднати фактурність плівкової фотографії з експериментальною мультиекспозицією, залишаючи при цьому глядачу можливість для роздумів. Не зважаючи на те, що це – перша персональна виставка молодого фотографа, його роботи аж ніяк не можна назвати «пробою пера». Ілля Стурко давно захоплюється графікою і це захоплення спробував поєднати з ще однією улюбленою справою – фотографією. Чорно-білі знімки привертають увагу своєю невигадливістю, адже майстер для їх обробки не використовує жодного графічного редактора. Сміливо можна сказати, що в цих роботах немає «пози», вони аутентичні за самою своєю сутністю.

виставка

Виставку «Світло-тінність» можна відвідати упродовж грудня 2013 – січня 2014 року за адресою: м. Чернівці, вул. Й. Главки, 1-а.