Новини

Відбулася заключна нарада директорів музичних шкіл

logonew19 червня у музичній школі №4 міста Чернівців відбулася заключна нарада директорів музичних шкіл області. З аналізом результатів основних навчально-методичних заходів та планом роботи на наступний навчальний рік виступила завідувач методичного кабінету УМЦКБ Любомира Мазурик. З аналізом результатів перевірки документації музичних шкіл та шкіл мистецтв виступила методист кабінету Ірина Лесюк.

На нараді був присутній головний спеціаліст відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Павло Лесюк, який нагородив подяками та грамотою за сприяння та допомогу в організації та проведенні семінару-практикуму директорів музичних шкіл та шкіл мистецтв області голів Великокучурівської (Тодеренчука В.М.), Сторожинецької (Карлійчука М.М.), Красноїльської (Драгуна С.Д.) та Чудейської (Піцула А.Д.) об’єднаних територіальних громад та завідувача методичного кабінету початкових навчальних закладів УМЦКБ, заслуженого працівника культури України Любомиру Мазурик. Він також оголосив попередній регламент серпневої зустрічі представників Міністерства культури України з директорами та викладачами мистецьких шкіл Буковини.

З вимогами та планами щодо набору студентів до Чернівецького обласного коледжу мистецтв ім. С.Воробкевича присутніх ознайомив директор цього навчального закладу, заслужений артист України Василь Бобик. На нараді була присутня заступник директора УМЦКБ Оксана Тощук, яка познайомилася з колективом та розповіла про планування своєї діяльності на посаді.