Новини

«МІСТО та ЛЮДИ» - фотомитці про Чернівці і не тільки

ВыставкаМісто... В уяві одразу постають кам’яні будівлі, бруківка, море транспорту...

Люди... І одразу виринають образи близьких та рідних, знайомих і незнайомих, тих, кого щодня бачиш і кого не бачив уже роками.

Неможливо уявити собі місто без людей. Але не кожен може побачити місто і людей у ньому в абсолютній гармонії, красі. Це може зробити лише митець. Хтось – на полотні, хтось – в музиці, а хтось – на фотопапері.

У п’ятницю, 11 жовтня, в приміщенні комунального учбово-методичного центру культури Буковини відбулося відкриття фотовиставки Олега Марусика та Елли Якубець «Місто та люди». На ній молоді фотомитці представили своє бачення Чернівців і не тільки і людей, які живуть, радіють, сумують, мріють у місті.

Олег Марусик захоплюється живописом, відвідує заняття художньої студії «Жива фарба». Півроку тому до його рук потрапила раритетна плівкова камера. Фотографії, зроблені на ній, настільки вразили Олега, що він придбав власну камеру і вирушив у фотографічні мандри. Выставка

Олег Марусик віддає перевагу портретним зйомкам, намагаючись таким чином зрозуміти людину у її емоційних проявах. Місто у фотосвітлинах Олега постає у не зовсім звичному ракурсі. Воно світле і темне, живе, мінливе і спокійне водночас.

Выставка

Елла Якубець з дитинства захоплювалася живопису і літературою, закінчила Чернівецьку художню школу ім.М.Івасюка. У своїй фототворчості Елла віддає перевагу жанровому портрету, оскільки вважає, що саме цей жанр найбільш повно передає почуття людини, викликає емоційний відгук у глядача. Роботи, представлені на виставці, змушують задуматись над тим, яке місце належить людині у сучасному полісі. Перед кожним постає запитання: як віднайти самого себе?

Выставка

У світлинах Елли відчувається гармонія між людиною і навколишнім середовищем з одного боку та криза гуманізму з іншого. Її роботи – віддзеркалення душі.

Выставка

Фотовиставка працюватиме до кінця жовтня цього року. Якщо ви хочете відчути місто, побачити його так, як досі не бачили – приходьте в учбово-методичний центра культури Буковини (вул. Главки, 1-а) щодня з 9.00 до 17.30. Вихідні – субота, неділя.