Новини

Творча лабораторія керівників любительських об'єднань

 

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ КЕРІВНИКІВ  ЛЮБИТЕЛЬСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ Важливий напрям клубної роботи - організація дозвілля молоді. Однією з найефективніших форм роботи з молоддю залишається любительські об’єднання та клуби за інтересами.

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ КЕРІВНИКІВ  ЛЮБИТЕЛЬСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Радість спілкування, можливість чути, бачити цікаву, духовно багату людину – це принцип, який повинен стати головним у діяльності закладів культури. І тут важливо уміти й хотіти бачити людину не просто цікаву й талановиту, а через її внутрішній світ шукати й знаходити шляхи до кожної окремої особистості, яка бере участь у заходах клубного закладу культури. Важливо визначити інтереси людей, їхній настрій - і вже на цій основі організовувати свою роботу. Тому клубні працівники культури вводять нові форми й методи організації дозвілля, які сприяють молоді у розкритті талантів, мотивують їхні практичні та розумові здібності.

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ КЕРІВНИКІВ  ЛЮБИТЕЛЬСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Саме ці питання розглядалися на заняттях обласної творчої лабораторії провідних методистів, керівників молодіжних любительських об’єднань та клубів за інтересами клубних закладів культури області на тему: «Любительські клубні об’єднання – ефективна форма організації дозвілля». У її роботі взяли участь 37 чоловік з усіх районів області та м. Чернівців. Практичні заняття проводилися у двох групах за напрямами: художньо-творчі (вишивка, бісероплетіння, вироби зі шкіри); національно-культурні клуби (національна кухня).

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ КЕРІВНИКІВ  ЛЮБИТЕЛЬСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

У першій групі заняття проводили майстер народної творчості Ганна Ватаманюк – керівник об’єднання «Візерунки» Вижницького РБНТД, Трандафіра Сушинська – керівник клубу за інтересами «Вишиванка» Будинку народної творчості та фольклору с. Снячів Сторожинецького, Марія Фернюк – керівник любительського об’єднання Будинку культури с. Бабин Заставнівського районів. У другій групі заняття проводили Костянтин Ворніку – керівник клубного об’єднання «Гурмани» Герцаївського РБДДМ, Марія Григоряк – керівник клубного об’єднання «Берегині» БФ с. Ревно Кіцманського та Наталія Козак – керівник любительського об’єднання «Господарочка» клубу с. Заволока Сторожинецького районів.

ТВОРЧА ЛАБОРАТОРІЯ КЕРІВНИКІВ  ЛЮБИТЕЛЬСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Цінним і продуктивним у творчій лабораторії була активна участь кожного слухача у процесах роботи із шкірою, вишивкою бісером, бісероплетінні та приготуванні страв національної кухні – кіцманської начинки та італійського різотто. Учасники почули поради, отримали рецепти та кожен з присутніх мав змогу продегустувати щойно приготовлені страви. Окрім цього усім слухачам були роздані тематичні матеріали щодо організації та змісту роботи клубних любительських об’єднань за різними спрямування.