Новини

XV регіональний фестиваль народного танцю «Червона калина»

У день Успіння Пресвятої Богородиці Співоче поле міста Тернопіль наповнилося різнобарвними народними костюмами й неймовірною кількістю юних танцівників, закоханих в українські народні танці. Саме цього дня відбувся XV регіональний фестиваль народного танцю «Червона калина».

фестиваль

Понад 20 колективів з різних куточків Західної України приїхало взяти участь у цьому святі. Свої танці презентували учасники колективів Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської та Львівської областей. Буковину на цьому фестивалі представляв дитячий танцювальний колектив «Первоцвіт» Глибоцького районного комунального будинку творчості та дозвілля (керівник – Аристія Нагірна).

фестиваль

Синхронністю виконання, динамікою, темпераментом наші юні танцівники заслужили чи не найгучніших оплесків тернопільчан та гостей свята. «Первоцвіт» було відзначено дипломом і пам’ятним сувеніром. Треба відмітити, що для дев’ятирічних артистів це вже другий Всеукраїнський фестиваль. Сподіваємось, що в подальшому вони досягнуть ще більш значних успіхів у розвитку та популяризації хореографічного мистецтва.