Новини

«Барви буковинського краю»: обласна виставка творчих робіт викладачів художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв

afisha-barvyАНОНС

01 листопада 2018 року у залі Учбово-методичного центру культури Буковини (вул. Й.Главки, 1-а) о 12:30 відбудеться відкриття обласної виставка творчих робіт викладачів художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв Буковини. Педагоги-художники представляють свої авторські живописні та графічні твори, написані під час пленерів у кожному із своїх районів. Серед учасників – шановані і знані в краї митці з великим педагогічним стажем та зовсім молоді. 

Художники демонструють сучасний образ Буковинського краю – неповторного за колоритом і глибинними традиціями. Виставка репрезентує і педагога, який вміє не тільки навчати учнів – майбутнє української національної культури, а й нерідко є для своїх вихованців високоосвіченою особистістю, наділеною талантом художника.

 Мета такого вернісажу – активізувати творчий процес у художніх школах, популяризувати діяльність мистецьких навчальних закладів краю, зміцнити авторитет педагогічних працівників.

Запрошуємо всіх шанувальників мистецтва відвідати виставку.