Новини

Заключний концерт переможців обласного конкурсу «Народні звичаї та обряди – духовний скарб українського народу»

мазурик30 травня 2013 р. на сцені Чернівецького академічного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської відбувся заключний концерт переможців обласного фестивалю-конкурсу народних звичаїв та обрядів мистецьких шкіл Чернівецької області, який проводився методичним кабінетом навчальних закладів УМЦКБ відповідно до Плану основних навчально-методичних заходів методичного кабінету навчальних закладів на 2012-2013 р. і передбачав мету виявлення та вивчення народних звичаїв і обрядів кожного району Чернівецької області.

мазурик

Всього в конкурсі взяли участь всі 34 музичні школи області, в яких було залучено 1387 учнів. Педагогічні колективи мистецьких шкіл з великим розумінням та відповідальністю поставились до проведення даного заходу, що присвячувався Року дитячої творчості України та Міжнародному дню захисту дітей.

 

Фестиваль-конкурс отримав позитивні відгуки у шанувальників народних звичаїв та обрядів і засобах масової інформації.

Програми конкурсу яскраво продемонстрували характерні особливості кожного регіону та їхнє яскраве професійне втілення у програми творчих колективів мистецьких шкіл.

мазурикмазурик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В заключному концерті взяли участь переможці конкурсу, які отримали гран-прі та перші місця.

 

Журі визначило переможцями і нагородило дипломами програми 33-х шкіл. Грамотами управління культури ОДА за професійно складені сценарії фольклорних дійств нагороджено 10 викладачів.

Учасників заключного концерту привітав і вручив нагороди начальник управління культури ОДА Іван Васильович Петрусяк.

Заключний концерт переможців фестивалю-конкурсу «Народні звичаї та обряди – духовний скарб українського народу» став відчутною подією у мистецькому житті області і підтвердив великий творчий потенціал педагогічних колективів та учнів мистецьких шкіл області.

мазурик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завідуюча методичним кабінетом

мистецьких навчальних закладів УМЦКБ                  Любомира Мазурик