Новини

Відбулася розширена нарада

до мазурик29 серпня у Чернівецькому обласному коледжі мистецтв ім. С. Воробкевича відбулася розширена нарада з питань підсумків роботи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області за 2017 – 2018 навчальний рік та основних завдань їхньої діяльності на 2018 – 2019 навчальний рік.

Основну доповідь «Підсумки роботи початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області за 2017 – 2018 навчальний рік та основні завдання їхньої діяльності на 2018 – 2019 навчальний рік» висвітлила завідувач методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів УМЦКБ Любомира Мазурик. Вона детально ознайомила присутніх із статистичними даними, які розкрили основний зміст та форми роботи навчальних закладів, висвітлила питання організації навчально – виховного процесу та створення умов для розкриття максимально можливого розвитку здібностей кожної дитини.

З інформацією про підсумки вступу в Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича виступив директор закладу Василь Бобик. Він відзначив, що вступна компанія пройшла організовано, 95% абітурієнтів – це бувші учні початкових мистецьких навчальних закладів нашої області. Рівень знань абітурієнтів задовільний.

Заступник начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Тетяна Шарагова ознайомила присутніх з новим «Положенням про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури», затверджене наказом Міністерства культури України 12 липня 2018 року за №628.

Оскільки наказ набирає чинності з 1 вересня поточного року, Тетяна Михайлівна зосередила увагу на основних питаннях, які необхідно вирішити директорам у вересні – жовтні 2018 року.