Новини

До міжнародного дня захисту дітей

 

 До міжнародного дня захисту дітей у меморіальному музеї Володимира Івасюка відбулася зустріч композитора Оксани Первової-Рошки з вихованцями пришкільного табору ЗОШ № 4. Учасники вокальної студії «Шарм» ЧОЦЕВ «Юність Буковини» (керівник Людмила Кірнадз) влаштували справжній святковий концерт, де звучали пісні Оксани Первової-Рошки на слова Катрусі Матвійко, Олексія Тичка – «Подружки», «Любіть Україну», «Я співаю про Буковину», «Дівчатко», «Пілігрим».

Оксана Первова-Рошка також згадала свою першу пісню «Чарівник», яку вона написала у десять років.

Старша донька Оксани Вікторівни, одинадцятирічна Анастасія також робить перші кроки у композиторській справі. Її пісня «Перистий ведмедик» на слова Олексія Тичка вже полюбилася юним чернівчанам. Цікаве рокове звучання мелодії пісні гарно сприйняли і юні гості музею.

Чернівчани – великі та маленькі – вже полюбили вистави, які йдуть на сцені музично-драматичного театру ім. Ольги Кобилянської «Як Настуня ледь не стала марою», «Карлсон, який живе на даху», «І ще раз про Червону шапочку». Музику до цих вистав написала О. Первова-Рошка. Тож дітям цікаво було разом з композитором вивчити приспів пісеньки, яку співає Червона Шапочка, і наступного разу на перегляді улюбленої вистави, буде можливість підспівати усім акторам.

Дитинство найкраща і найцікавіша пора у житті людини. Солодкі сюрпризи потішили дітей і стали завершальним акордом зустрічі.

А «Червона рута» Володимира Івасюка звучала ще раз у виконанні всіх, хто побував цієї днини у меморіальному музеї Володимира Івасюка.

Задоволеними залишилися усі – і гості, і маленькі артисти.