Новини

«Крізь війни і згарища несли любов...»

В далекому минулому залишилися грізні роки Великої Вітчизняної війни. Та щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. І пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя, хто вижив і дожив до великої Перемоги ніколи не згасне.

«Крізь війни, згарища і кров несли ви світові любов» - саме під такою назвою   бібліотекарі Кельменецької центральної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки провели годину пам’яті, присвячену 68-ій річниці Перемоги над фашизмом.

Ветеран Великої вітчизняної війни Олександр Єремійович Крупко поділився з усіма присутніми своїми спогадами про війну. Те, що він бачив, що пережив у вогні війни назавжди залишилося у нього пам’яті. Розповідь Олександра Крупко була доповнена показом слайдів та відеофрагментів документальних фільмів про війну, прослуховуванням пісень того часу – «Священная война», «Эх, дороги», «На безымянной высоте», «Альоша», «День Перемоги».

Бібліотечні працівники Наталія Гергелійник, Майя Городецька, Людмила Єрьоменко, Тетяна Корчинська, Роза Борденюк, Віоріка Дєдова прочитали вірші на воєнну тематику. Провідний бібліотекар абонементу ЦРБ Марія Груба познайомила присутніх з літературою на тему «Пам’яті вогонь незгасний». Всі бажаючі мали змогу познайомитися з фондами бібліотеки, представленими на книжково-ілюстративній виставці «Шляхами подвигу і слави». Ведучі годині пам’яті – Наталія Яковинчик та Аліна Городецька.

Світлу пам’ять загиблих воїнів-визволителів було вшановано хвилиною мовчання.