Новини

Науково-мистецький семінар «Вогонь Трипілля» (до 111-річчя від дня народження Олега Кандиби (Ольжича)

trypillya

АНОНС

З нагоди 111-ї річниці від дня народження Олега Кандиби (Ольжича), знаного у світі письменника та археолога, 21 липня в селі Реваківці Кіцманського району  відбудеться науково-мистецький семінар «Вогонь Трипілля» за участі науковців та митців із Києва, Житомира, Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців та ін. Вивчаючи прадавню археологічну культуру буковинського села Шипинці і назвавши його «буковинською троєю», Олег Ольжич відкрив світові унікальні глибинні корені рідної культури, тож саме в день його народження започатковується традиційний всеукраїнський науково-мистецький захід, котрий має на меті консолідувати фахівців і поціновувачів навколо трипільської культури, постаті Олега Ольжича тощо. Місце проведення – Клуб родинного відпочинку «Буковинська Троя».

 На відвідувачів заходу чекає науковий семінар, на якому будуть озвучені засадничі вектори тематики науково-мистецького семінару та розкрито деякі таємниці реконструкції. Мистецька сторінка включатиме ексклюзивні покази костюмів-реконструкцій і перформанс «Вогонь зі мною», а також дегустацію традиційної їжі прадавніх буковинських хліборобів. Відбуватиметься захід у нововідкритому громадському «Музеї Трипілля» на території Клубу родинного відпочинку «Буковинська Троя»  серед атмосфери прадавніх експонатів та реконструйованих зразків кераміки. Всі охочі зможуть зробити тематичні світлини на згадку, оскільки працюватимуть фотозони.

Організатори – Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Буковинська Троя» та Учбово-методичний центр культури Буковини.

Запрошуємо до інтелектуального відпочинку в «Буковинській Трої». Початок о 10.00, вхід – вільний.