Новини

Свято тепла і світла

36550640 1764427863639875 703590620328886272 nВідбувся благодійний фестиваль народної творчості людей з інвалідністю «На крилах надій»

У кафе «Літо» Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка пройшов ХІ обласний благодійний фестиваль народної творчості людей з інвалідністю «На крилах надій». Цьогоріч він об’єднав понад 60 учасників. Формат свята – це презентація творчості у поєднанні із безпосереднім душевним спілкуванням.

Організатори заходу – Чернівецька обласна державна адміністрація, Чернівецька обласна рада, управління культури Чернівецької облдержадміністрації, учбово-методичний центр культури Буковини, за підтримки народного депутата України Максима Бурбака.

Якщо говорити про глобальні цілі фестивалю «На крилах надій», то це моральна підтримка людей з обмеженими фізичними можливостями, створення належних умов для їхньої інтеграції у суспільстві та широкого залучення до народної творчості. Конкретна ж щорічна мета – презентація творчого світу кожного учасника, спілкування і обмін думками, емоціями та побажаннями.

Зазначимо, що у заході вже традиційно беруть участь аматорські колективи, окремі виконавці, майстри декоративно-ужиткового мистецтва віком від 17-ти років. Фестиваль проводиться у таких номінаціях: «Музичний жанр», «Пісенний жанр», «Театрально-розмовний жанр», «Хореографічний жанр», «Кінофотовідеомистецтво», «Літературна творчість», «Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво». Учасники та переможці отримали дипломи та цінні подарунки.

Мистецькі дарунки усім гостям та учасникам фестивалю «На крилах надій» адресували заслужені артисти України Марія та Володимир Лобураки (дует «Скриня»), заслужена артистка України Ірина Стиць та ін. А ще були щедрі солодкі дарунки для всіх учасників фестивалю від кафе "Паркова вежа", до речі, від закладу, який щорічно підтримує цей важливий обласний мистецький захід. 

Усіх учасників і гостей фестивалю щиро привітала та вручила цінні подарунки і відзнаки переможцям начальник управління культури Чернівецької облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Віра Китайгородська.  

«Приємні зустрічі, нові знайомства, щирість і відвертість та незабутні враження, які завжди залишає у нашому серці благодійний фестиваль творчості людей з інвалідністю "На крилах надій"... В першу чергу хочу висловити щирі слова вдячності Учбово-методичному центру культури Буковини, що з року в рік організовують це дійство, яке люди чекають весь рік. Кожен з учасників фестивалю показав свої творчі здібності у літературній, пісенній, хореографічній творчості, декоративно-прикладному та образотворчому мистецтві», - поділилася враженнями від заходу одна з його учасниць і переможниця минулих років Любов Свіріденко.