Новини

Симпозіум майстрів різьбярства Буковини й Гуцульщини: день третій

 

День третійСереда – середина тижня, полудень симпозіуму майстрів різьбярства, що продовжує тривати у Чернівцях.

В учбово-методичному центрі культури Буковини майстри активно працюють над своїми роботами. І якщо у понеділок на заготовках майстрів ми бачили в основному візерунки простим олівцем, то нині уже різьблення, причому деякі роботи вже практично готові для подальшої інкрустації бісером, як от ікона, над якою працює Олександр Крицкалюк.

Володимир Ворончак завершує роботу над декоративною шкатулкою. Інші майстри також не відстають – кожен з них має свій темп роботи, своє бачення, яке послідовно реалізовує.

Нині майстри не тільки різьбили, але й активно обмінювалися досвідом один з одним, ділилися секретами майстерності і не тільки. Ввечері майстри зібралися довкола робіт Галини Бенько, чия творчість вирізняється з-поміж усіх різьбярів, які беруть участь у симпозіумі. Тендітна жінка працює над великим декоративним тарелем у стилістиці Юрія Шкрібляка, а восени минулого року у Києві в Національній спілці майстрів народного мистецтва України на виставці «Найкращий твір року» презентувала декоративні тарелі «Велесове колесо», «Берегиня», а також представила гетьманську булаву, завдовжки 2 м 30 см, вагою 25 кг, шириною 56 см, яка була внесена до Національного Реєстру Рекордів України.

День третій

Завтра симпозіум продовжить свою роботу, тож не будьте байдужими – приходьте на вул. О.Кобилянської і спілкуйтеся з майстрами!

День третій