Новини

Симпозіум майстрів різьбярства Буковини й Гуцульщини: день другий

Сьогодні, 14 травня, Чернівці продовжують вітати учасників та гостей симпозіуму майстрів різьбярства Буковини й Гуцульщини. Нинішній день – день активної роботи майстрів над своїми виробами. Так, Галина Бенько, Володимир Денисов, Сергій Кузнєцов, Володимир Запорожець та Михайло Прокоп’юк вирізьблюють декоративні тарелі, Мирослав Радиш – поличку для писанок.

Володимир Ворончак різьбить шкатулку для прикрас (і не тільки), а Петро Приймак - скриньку. Над іконою – копією однієї із стародавніх гуцульських ікон, знайдених у середині минулого століття Романом Шухевичем працює Олександр Крицкалюк, а Федір Чев’юк робить підсвічник-трійцю «Духовна Буковина».

Окрім творчої роботи, майстри активно спілкуються з гостями симпозіуму, діляться з ними своїм досвідом та знаннями. Студенти училища мистецтв ім. С.Воробкевича написали у книзі відгуків:

- Ми залишилися під великим позитивним враженням від вашої (майстрів-різьбярів) творчої праці-різьбі по дереву. Поспілкувавшись з вами, розуміємо, що творите не руками, а душею, яка наповнена справжнім українським духом. З великою повагою ставимось до вас і бажаєм: нехай ніколи не згасає вогонь творчості в серцях, душа повниться добром, тіло – здоров’ям!

Завтра майстри продовжать свою роботу в учбово-методичному центрі культури Буковини (вул. Й.Главки, 1-А). Запрошуємо всіх небайдужих до народної творчості до центру.