Новини

Працюють майстерні народних ремесел з бондарства та випалювання, художнього різьблення та інкрустації по дереву

Працюють майстерні народних ремесел  з бондарства та випалювання, художнього різьблення та інкрустації по дереву Майстерні народних ремесел з бондарства та випалювання, художнього різьблення та інкрустації по дереву продовжили свою роботу в учбово-методичному центрі культури Буковини у четвер, 4 квітня. Знані в Україні та за її межами майстри Володимир Ворончак, Володимир Запорожець та Федір Чев’юк спеціально приїхали з Вижниці до Чернівців, щоб навчити усіх бажаючих працювати з деревом. І якщо перше заняття було більше споглядальним, то цього разу почалася справжня наука.

Майстерня-світлиця бондарства та випалювання Володимира Ворончака зібрала найбільше учнів. Микола Сологуб, Андрій Кораблін, Галина та Леонід Прокопчуки спробували навчитись робити дерев’яний кухлик.

Працюють майстерні народних ремесел  з бондарства та випалювання, художнього різьблення та інкрустації по дереву

Петро Ткачук та Степан Педуре активно працювали в майстерні Федора Чевюка: вони розпочали роботу над різьбленням сови з деревини липи. А Валерій Веретенко та Святослав Юрійчук активно вирізьблювали декоративний таріль. Заняття викликало чимало позитивних емоцій та вражень, які учні залишили у книзі відгуків:

«Вдячний за унікальну можливість познайомитись з давнім та зникаючим ремеслом бондарства. Отримав більше, ніж очікував. Сподіваюся на продовження занять» (Леонід Прокопчук).

«Дякую за можливість побачити справжню роботу майстрів. Сподіваюся на нову зустріч з Вами» (Андрій Кораблін).

«Дуже добре, що на Буковині ще є такі працьовиті майстри, які хочуть навчити своїй праці молодих людей...» (Петро Ткачук, Педуре Степан, Василь Яловега-Ковалюк).

Працюють майстерні народних ремесел  з бондарства та випалювання, художнього різьблення та інкрустації по дереву