Новини

«Барви життя» - 2017

 «Барви життя» - 20174 грудня на сцені Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім» за підтримки Міністерства культури України відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Учасниками цьогорічного фестивалю стали майже 200 переможців регіональних етапів конкурсу різних вікових категорій з усієї України, які продемонстрували свої таланти у вокальному, хореографічному, інструментальному, театральному мистецтві.

У фойє охочі мали змогу помилуватися мистецькими доробками учасників фестивалю. Велику увагу відвідувачів привернули картини, виконані маслом та акрилом, колажі, вишивані роботи і витинанки. Цікавими були вироби з бісеру, обереги та квіти з стрічок, різьблення по дереву. Ця експозиція ще раз довела – певні фізичні недоліки не заважають учасникам творити та надихати оточуючих своїм прикладом.

З вітальним словом до присутніх звернувся міністр культури України Євген Нищук, наголосивши, що кожного року учасники Всеукраїнського фестивалю діляться своїми "барвами життя" незмінно щиро та майстерно. Відкрив гала-концерт Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина».

Чернівецьку область на фестивалі представляли переможці Х ювілейного фестивалю осіб з обмеженими фізичними можливостями «На крилах надій» - Іван Собко з села Бобівці Сторожинецького району (номінація «Пісенний жанр»), Світлана Мельник з Чернівців (номінація «Театрально-розмовний жанр») і Наталія Тодосійчук з Недобоївців Хотинського району (номінація «Декоративно-прикладне та ужиткове мистецтво»). Всі учасники фестивалю отримали дипломи Міністерства культури України.

Настрій, що панував на сцені, хвилююча безпосередність та зворушливе сподівання на добро, любов і милосердя, навернули на очі глядачів сльози вдячності та викликали щире захоплення цими обдарованими і особливими людьми. Організатори запевняють: «Барви життя» – це не просто фестиваль, а насамперед, – можливість для людей з фізичними вадами відчути, що вони не самі, поспілкуватися один з одним та продемонструвати свої таланти».