Новини

Шляхи професійно-творчої самореалізації педагога

Шляхи професійно-творчої самореалізації педагога17 жовтня у художній школі ім. М.Івасюка м. Чернівців відбувся обласний семінар для викладачів художніх шкіл та образотворчих відділень шкіл мистецтв на тему: «Шляхи професійно-творчої самореалізації педагога».

 Наш час вимагає від кожної людини, а зокрема й педагога активності, вміння найширше розкрити власні здібності та реалізувати себе як особистість у різних сферах діяльності.

 Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, завідувач кафедри декоративно-прикладного мистецтва, доцент Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Дмитро Курик виступив з темою: «Шляхи професійно-творчої самореалізації педагога». Він охарактеризував професійну діяльність викладача-художника у педагогічно-мистецькому просторі сьогодення.

 Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, директор Вижницької художньої школи Володимир Ворончак розповів пророль Вижницької художньої школи у формуванні естетичних здібностей учнів і навів приклади роботи з молодим поколінням.

 Старший викладач художньої школи ім. М.Івасюка Владислав Готинчан виступив з темою: «Укладання та систематизації наочно-методичних комплектів відповідно до навчальної програми, як шлях до професійної самореалізації викладача художньої школи». Він подав інформацію у супроводі наочних таблиць, які створювалися упродовж багатьох років на основі учнівських робіт. Цими таблицями сьогодні користуються молоді викладачі.

 Загалом у роботі семінару взяли участь 12 директорів та 31 викладач художніх шкіл та образотворчих відділень шкіл мистецтв. Наприкінці семінару відбулося традиційне обговорення між учасниками.

Василь БЕЖЕНАР,

 методист УМЦКБ