Новини

Методична співпраця з клубними працівниками Глибоччини

             20 березня цього року працівники кабінету методики удосконалення клубної діяльності учбово-методичного центру культури Буковини Нелла Труфін, Ніна Василашко та Тетяна Іванюк виїхали у клубні заклади культури Глибоцького району. Основна мета поїздки – надання методичної та практичної допомоги Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля з питань організаційно-масової роботи, ведення відповідної документації закладу та його методичного кабінету. Проведено консультації щодо правильного оформлення документації згідно «Переліку типових документів», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 12.04.2012 №578/5.20 березня цього року працівники кабінету методики удосконалення клубної діяльності учбово-методичного центру культури Буковини Нелла Труфін, Ніна Василашко та Тетяна Іванюк виїхали у клубні заклади культури Глибоцького району. Основна мета поїздки – надання методичної та практичної допомоги Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля з питань організаційно-масової роботи, ведення відповідної документації закладу та його методичного кабінету. Проведено консультації щодо правильного оформлення документації згідно «Переліку типових документів», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 12.04.2012 №578/5.

Водночас методисти УМЦКБ працювали над матеріалами для підготовки проспекту «Сучасний сільський клубний заклад культури – будинок народної творчості та дозвілля села Старий Вовчинець». Відбираючи та узагальнюючи інформацію про творчу діяльність цього відомого на Буковині клубного закладу, працівники УМЦКБ та методисти Глибоцького РБТД поспілкувалися з членами клубу «Умілі рученята», які того дня освоювали виготовлення модульного орігамі.

20 березня цього року працівники кабінету методики удосконалення клубної діяльності учбово-методичного центру культури Буковини Нелла Труфін, Ніна Василашко та Тетяна Іванюк виїхали у клубні заклади культури Глибоцького району. Основна мета поїздки – надання методичної та практичної допомоги Глибоцькому районному будинку творчості та дозвілля з питань організаційно-масової роботи, ведення відповідної документації закладу та його методичного кабінету. Проведено консультації щодо правильного оформлення документації згідно «Переліку типових документів», затвердженого наказом Міністерства юстиції України 12.04.2012 №578/5.

А відвідини клубних закладів культури сіл Черепківка та Кам’янка порадували методистів центру належною та своєчасною роботою з відповідною документацією, змістовною і вдало оформленою наочною агітацією.

Позитивним є те, що названі клубні заклади культури району тісно співпрацюють із загальноосвітніми та музичними школами, бібліотеками, громадами сіл. Тому узагальнені методичні матеріали з досвіду роботи кращих клубів за інтересами Заставнівського і Кельменецького районів, надані працівниками УМЦКБ, стануть у нагоді керівникам любительських об’єднань клубних закладів культури сіл Старий Вовчинець та Кам’янка Глибоцького району для урізноманітнення та розширення їхньої роботи.

Перед працівниками клубних закладів культури, методкабінету районного будинку творчості та дозвілля поставлено завдання активізувати роботу по підготовці до проведення культурно-мистецької акції «Буковинський вінок Кобзареві» з нагоди 200-літнього ювілею Тараса Григоровича Шевченка, відзначення 150-річчя від дня народження Ольги Кобилянської та 1025-ліття Хрещення Русі.