Новини

«Юність» на фестивалі національних культур

25 травня на центральній площі Шаргорода Вінницької області відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль національних культур «Всі ми діти твої, Україно!» Своє мистецтво на цьому святі талантів презентували різножанрові національні творчі колективи Молдови, Білорусі, Румунії, Латвії, Чернівецької, Житомирської та Вінницької областей.

Прологом концертної програми стала хореографічна композиція «Привітальна» у виконанні ансамблю народного танцю «Добродар» Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Леонтовича (керівник - Сергій Береза) та хореографічна сюїта «Роде наш красний», яку виконав народний аматорський ансамбль народного танцю «Юність» з Чернівців (керівник - Іван Петрусяк). Наш аматорський хореографічний колектив, який успішно працює у Центральному палаці культури м. Чернівців та готується до свого 60-ти річного ювілею, потішив присутніх і в’язанкою народних танців, притаманних нашому краю.

 У рамках фестивалю відбулися святкова хода учасників дійства, урочисте відкриття, виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, світлиці територіальних громад району, містечко майстрів, концертні виступи творчих колективів та окремих виконавців, розваги для молоді. До проведення фестивалю долучилося понад 600 учасників творчих колективів та понад 10 тисяч вінничан і гостей міста.