Новини

Підбито підсумки VII Міжнародного конкурсу юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини»

З 24 по 28 квітня столиця Буковинського краю приймала учасників і гостей VII Міжнародного конкурсу юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини».

У цьогорічному конкурсі виявили бажання взяти участь 163 виконавці з Білорусі, Польщі, Японії та 18 регіонів України. У молодшій категорії – 66 учасників, середній – 47, старшій – 50.

Буковину в трьох вікових категоріях представляли 26 талановитих виконавців. Майстерність учасників оцінювало високоповажне журі, у складі якого були відомі музиканти, педагоги з Польщі, Болгарії та України.

Крім конкурсних прослуховувань члени журі Юрій Василевич та Стоян Караіванов провели майстер-класи з студентами відділу духових інструментів Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЦЬОГОРІЧНОГО КОНКУРСУ!

 

Молодша вікова категорія

Дипломанти

Мар’я Долгих - флейта (Харківська дитяча музична школа);

Радміла Місікова - флейта (Музична школа Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки);

Даниїл Лупу - саксофон (Новоселицька музична школа ім. М.Мозгового);

Олексій Ліпський - саксофон (Львівська дитяча школа мистецтв №11);

Мирослав Деркач - саксофон (Рівненська дитяча музична школа №1 ім. М Лисенка).

Лауреати

Дипломи ІІІ ступеня

Катерина Каличак - флейта (Львівська дитяча музична школа №8);

Іван Лупуляк – флейта (Чернівецька музична школа №1);

Станіслав Гуменюк - саксофон (Дніпровська музична школа №1

ім. М.Лисенка);

Артем Сусленко - валторна (Київська середня спеціалізована школа-інтернат

ім. М.Лисенка);

Андрій Баженов – труба (Шосткинська дитяча школа мистецтв);

Тимур Халілов – труба (Дніпровська дитяча музична школа №6 ім. В.Скуратовського).

Дипломи ІІ ступеня

Анна Мостицька – флейта (Харківська дитяча музична школа №9 ім. В.Сокальського);

Юрій Карпіш – саксофон (Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Лоіс-Лідія Руснак – саксофон (Чернівецька музична школа № 1);

Кирило Скобало  - саксофон (Львівська середня спеціалізована музична

школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Христина Осадчук  – саксофон (Чернівецька музична школа № 2);  

Андрій Українець – саксофон (Чернівецька музична школа № 2);

Марк Таєцький – саксофон (Львівськасередня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Катерина Лисак – саксофон (Новоселицька музична школа ім. М.Мозгового);

Євген Симканич – туба (Іршавська дитяча школа мистецтв);

Богодар Хім’як – баритон (Коломийська дитяча музична школа №1);

Марк Кірілюк – валторна (Чернівецька музична школа №1);

Олександр Божеску – труба (Чернівецька музична школа №1).

Дипломи І ступеня

Ярослав Водовозов – флейта (Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. М.Лисенка);

Назар Пашко – флейта (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Святослав Борисов – гобой (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Степан Сивохіп – гобой (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Яна Снісар – фагот (Музична школа Дніпровської академії музики ім. М.Глінки);

Віталій Мазурик – саксофон (Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. П.Столярського);

Каміла Фролова – саксофон (Шосткинська дитяча школа мистецтв);

Феодосій Медведенко  - саксофон (Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. П.Столярського);

Юрій Падковський – кларнет (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Дем’ян Шиян – кларнет (Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. М.Лисенка);

Кирил Шулляр – труба (Коломийська дитяча музична школа №1);

Максим Ратьков- Рожнов – труба (Львівська середня спеціалізована школа-інтернату ім. С Крушельницької).

Середня категорія

Дипломанти

Тетяна Степаненко– кларнет (Одеська обласна спеціалізована музична школа-інтернат ім. професора П.С.Столярського);

Аліна Порошняк– саксофон (Сторожинецька музична школа);

Діана Приймачуксаксофон (Локачинська дитяча музична школа);

Орест Данилюк– кларнет (Львівська середня спеціалізована школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Олег-Михайло Михайловський(Львівська середня спеціалізована школа-інтернат ім. С.Крушельницької).

Лауреати

Дипломи ІІІ ступеня

Тарас Міхаліцин– ударні інструменти (Львівська державна музична школа №7);

Ярослав Корчак– труба (Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької);

Василь Смерека – труба (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Мирослава Мельник– труба (Сторожинецька музична школа);

Олександр Щекін– труба (Львівський музичний коледж ім. С.Людкевича);

Василь Вашкебакларнет (Іршавська дитяча школа мистецтв);

Анастасія Костюченко  – саксофон (Івано-Франківська дитяча музична школа №1 ім. М.Лисенка);

Стефан Булига– кларнет (коледж Київського інституту музики ім. Р. Глієра);

Єлизавета Меньшагінагобой (Одеська середня спеціальна музична школа-інтернат ім. проф. П. Столярського).

Дипломи ІІ ступеня

Надія Григоряк– труба (Іспаська школа мистецтв);

Андріан Андріїшинтруба (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Назар Микитюк– труба (Тернопільське музичне училище ім. С.Крушельницької);

Наталія Процко– флейта (коледж Київського інституту музики ім. Р. Глієра);

Аліна Конєва– фагот (Чернівецьке обласне училище мистецтв ім.С.Воробкевича);

Остап Бачинський– кларнет (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької);

Ігор Сметана– саксофон (Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського);

Валерія Макарова  – кларнет (Київська середня спеціалізована школа-інтернат

ім. М.Лисенка);

Юрій Артим– саксофон (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької).

Дипломи І ступеня

Андрій Яков’як- ударні інструменти (Тернопільське музичне училище ім. С.Крушельницької);

Остап Бурак– труба (Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С.Воробкевича);

Артур Ковальчук– труба (Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. професора П.Столярського);

Назар Пашко  – кларнет (Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С.Крушельницької).

Гран-прі

Кента Ігараші– саксофон (Київська середня спеціалізована школа-інтернат

ім. М.Лисенка).

 

Старша категорія

Дипломанти

Михайло Палій кларнет (Львівська Національна музична академія ім. М. Лисенка);

Соломія Качур– кларнет (Київське державне вище музичне училище ім. Р.Глієра);

Ірина Дульдієр – гобой (Національна музична академія України ім. П.Чайковського).

Лауреати

Дипломи ІІІ ступеня

Тігран Тер-Карапетянцкларнет (Харківський національній університет мистецтв ім. І. Котляревського);

Максим Назарійкларнет (Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка);

Олег Антоха– труба (Харківський національній університет мистецтв ім. І. Котляревського);

Іван Радчуктромбон (Рівненське музичне училище);

Василь Тозлован– валторна (Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С.Воробкевича);

Владислав Бурак– туба (Івано-Франківське музичне училище ім. Д.Січинського);

Аліна Сапунковафагот (Національна музична академія України ім. П. Чайковського).

Дипломи ІІ ступеня

Олексій Гошій– кларнет (Київська середня спеціалізована школа-інтернат

ім. М.Лисенка);

Рідван Талят огли Аріфов труба (Одеська національна музична академія ім.А. Нежданової);

Тарас Скігартруба (Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С.Воробкевича);

Олексій Білокурский  – валторна (Білоруська державна академія музики);

Юрій Кучма  – труба (Львівський музичний коледж ім. С. Людкевича);

Костянтин Лисюк– туба (Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби);

Євгеній Сиваков валторна (Білоруська державна академія музики);

Ольга Стукалова – флейта (Школа-студія при Київському інституті музики ім. Р. Глієра);

Ігор Нечесний– фагот (Національна музична академія України ім. П. Чайковського);

Тарас Ярушевський– фагот (Національна музична академія України ім. П.Чайковського)

Дипломи І ступеня

Павло Кунцвалторна (Білоруська державна академія музики);

Тарас Ковальчуктруба (Львівський музичний коледж ім. С.Людкевича);

Ілля Шевчуктруба (Хмельницьке музичне училище ім. В. Заремби);

Іван Гомінюк– ударні інструменти (Тернопільське музичне училище ім. С.Крушельницької);

Вікторія Грищук труба (Львівська національна музична академія ім. М.Лисенка);

Гран-прі

Ольга Гаврилюк – саксофон (Національна музична академія України ім. П.І.Чайковського);

Микола Міщенко  – кларнет (Білоруська державна академія музики);

Каміл Куцгобой (Краківська академія музики);

Артем Сидоренко фагот ( Національна музична академія України ім. П. Чайковського).