Новини

Концерт та виставка творчих робіт переможців обласного туру Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена»-2017

7 квітня у Чернівецькій обласній філармонії відбувся заключний концерт переможців обласного відбіркового туру Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

У заході взяли участь 26 переможців у номінації «Музичне мистецтво», 5 переможців у номінації «Образотворче мистецтво» та 5 - у номінації «Народне мистецтво».

Нагородили юних митців начальник управління культури Чернівецької облдержадміністрації Віра Китайгородська, голова Чернівецького обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки Олександр Залуцький, голова правління Чернівецького обласного відділення Українського фонду культури Валентина Діаковська. Переможці були нагородженні дипломами та цінними подарунками, а викладачі – грамотами та подяками.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Номінація «Музичне мистецтво»:

  • Герасим Бойчук, учень VІ класу Чернівецької музичної школи № 2 (клас викладача-методиста Галини Хаврик );
  • Назар Воєвідко, учень V класу Чернівецької музичної школи № 3 (клас викладача Юліани Кіріяк);
  • Денис Воробйов, учень ІІІ класу Чернівецької музичної школи № 4 (клас викладача-методиста Григорія Максимюка);
  • Надія Григоряк, учениця VІ класу Іспаської школи мистецтв (клас старшого викладача Василя Андрича);
  • Наталія Джуравець, учениця VІ класу Заставнівської музичної школи (клас старшого викладача Оксани Андрійчук);
  • Каріна Захарко, учениця VІІІ класу Сокирянської музичної школи (клас старшого викладача Ольги Мафтуляк);
  • Валерій Євчук, учень V класу Новоселицької музичної школи (клас викладача-методиста Володимира Щербанюка );
  • Аліна Кіріченко, учениця VIII класу Чернівецької музичної школи № 1 (клас викладача-методиста Жанни Корецької );
  • Марія Кудла, учениця VІ класу Чернівецької музичної школи № 1 (клас викладача-методиста Галини Клічук);
  • В’ячеслав Мосейчук, учень VІ класу Сторожинецької музичної школи (клас старшого викладача Анатолія Токарюка);
  • Анастасія Негрич, учениця VІІІ класу Чернівецької музичної школи № 4 (клас викладача-методиста Сільвії Паранюк);
  • Даніела Паламарюк, учениця VІІ Чернівецької музичної школи № 2 (клас викладача-методиста Алли Гамової);
  • Юлія Созанська, учениця VІІІ класу Чернівецької музичної школи № 1 (клас викладача-методиста Людмили Шапко);
  • Ярослав Чекіт, учень VІ класу Берегометської школи мистецтв (клас викладача Петра Садового);
  • Анастасія Харитон, учениця ІV класу Сторожинецької музичної школи (клас викладача-методиста Олени Світловської);
  • Катерина Яковенко, учениця VІІІ класу Чернівецької музичної школи № 4 (клас викладача-методиста Сільвії Паранюк).

Номінація «Образотворче мистецтво»:

  • Валерія Дутка, студентка І курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка (клас викладача Галини Закопець, консультант з акварельного живопису - член НСХУ Лариса Куваєва);
  • Олеся Морар, учениця IV класу Новоселицької художньої школи (клас викладача Зоряни Кіфуляк);
  • Вікторія Тівілік, вихованка студії образотворчого мистецтва «Akadem-ART» Чернівецького обласного відділення Українського фонду культури (керівник – Лариса Куваєва).

Номінація «Народне мистецтво»:

  • Роман Горбатюк, учень ІІІ класу Хотинської художньої школи (клас викладача Артема Єфіменка);
  • Павло Марченко, студент ІV курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка (клас викладача Володимира Запорожця);
  • Ілля Шинкарюк, студент ІV курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В.Шкрібляка (клас викладача Володимира Запорожця).

Студенти Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича

  • Іван Авакаріца, студент ІV курсу (клас викладача-методиста Петра Кравчука);
  • Катерина Антонічук , студентка ІV курсу (клас старшого викладача Ярослава Колотила );
  • Маріан Гостюк, студент ІV курсу (клас викладача-методиста Петра Кравчука);
  • Марина Гаврилова, студентка ІV курсу (клас викладача-методиста Вікторії Читідзе );
  • Павло Калягін, студент ІІІ курсу (клас викладача-методиста Віктора Паранюка);
  • Костянтин Лукинюк, студент ІV курсу (клас викладача-методиста Людмили Мартинюк);
  • Станіслав Синиця, студент ІV курсу (клас викладача Ярослава Гамаля);
  • Олександр Томнюк, студент ІV курсу (клас викладача-методиста Петра Кравчука );
  • Антоніна Таран, студентка ІІІ курсу (клас старшого викладача Олексія Буришина );
  • Дмитро Русу, студент ІV курсу (клас викладача-методиста Петра Кравчука ).

Грамотами управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації нагородили викладачів, учні яких стали переможцями конкурсу:

  • Василя Андрича, старшого викладача Іспаської школи мистецтв;
  • Оксану Андрійчук, старшого викладача Заставнівської музичної школи;
  • Аллу Гамову, викладача-методиста Чернівецької музичної школи №2;
  • Ярослава Гамаля, викладача Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича;
  • Жанну Корецьку, викладача-методиста Чернівецької музичної школи №1;
  • Юліану Кіріяк, викладача Чернівецької музичної школи №3;
  • Галину Клічук, викладача-методиста Чернівецької музичної школи №1;
  • Петра Кравчука, викладача-методиста Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича;
  • Ярослава Колотила, старшого викладача Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича;
  • Григорія Максимюка, викладача-методиста Чернівецької музичної школи №4;
  • Ольгу Мафтуляк, старшого викладача Сокирянської музичної школи;
  • Людмилу Мартинюк, викладача-методиста Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С. Воробкевича;
  • Сільвію Паранюк, викладача-методиста Чернівецької музичної школи №4.

За високий професійний рівень виконання конкурсних програм подяки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації отримали концертмейстери:

  • Оксана Андрійчук (Заставнівська музична школа);
  • Ірина Гураль (Чернівецьке обласне училища мистецтв ім. С. Воробкевича);
  • Ірина Злей (Новоселицька музична школа);
  • Марина Іванченко (Чернівецька музична школа №2);
  • Олеся Мандрюк (Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С. Воробкевича);
  • Ольга Прасол (Чернівецьке обласне училище мистецтв ім. С. Воробкевича);
  • Євгенія Перцова (Чернівецька музична школа №1).

Переможці
ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
«Об’єднаймося ж, брати мої!»

Номінація «Образотворче мистецтво»:

  • Вільгельміна Арбору, учениця 4 класу Кіцманської ХШ (старший викладач - Наталія Савчук);
  • Дмитро Дасевич, учень 4 класу Вижницької ХШ (старший викладач – Іван Зварич);
  • Дарія Панова, учениця 2 класу Сокирянської ХШ (викладач – Світлана Гонца);
  • Ганна Скрикуляк, учениця 3 класу Новоселицької ХШ (викладач - Ольга Дамянова);
  • Стефанія Ярема, учениця 3 класу Іспаської ШМ (викладач – Марія Федосєєва-Ракіцька).

Номінація «Народне мистецтво»:

  • Галина Агратіна, учениця 3 класу Новоселицької ХШ (старший викладач – Леся Теуту);
  • Анна Беженар, учениця 4 класу Кельменецької ХШ викладач – Ольга Лук’янова);
  • Олександра Колодка, учениця 4 класу Кельменецької ХШ (викладач – Ольга Лук’янова);
  • Єлизавета Кувіла, учениця 4 класу Сокирянської ХШ (викладач-методист – Лариса Скаженюк);
  • Олександра Мартинюк, учениця 4 класу Сокирянської ХШ (викладач-методист – Лариса Скаженюк).