Новини

Обласний виконавський конкурс учнів струнно-смичкових відділів

22-23 березня у Чернівецькій музичній школі №1 відбувся обласний виконавський конкурс учнів струнно-смичкових відділів музичних шкіл та шкіл мистецтв, який проводився з метою формування творчо обдарованих особистостей, підвищення рівня їхньої виконавської майстерності.

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях та двох номінаціях «Скрипка» і «Віолончель». Всього у конкурсі взяли участь 96 учнів з 25 музичних та мистецьких шкіл області. У І віковій категорії – 36 учнів, у ІІ віковій категорії – 34 учня, у ІІІ віковій категорії – 24 учня.

У номінації «Скрипка» переможцями стали учні Герцаївської, Горбівської, Мамаївської, Великокучурівської, Путильської, Глибоцької, Сторожинецької, Новоселицької, Чудейської, Чернівецьких №1, 2, 3, 4 музичних шкіл, Берегометської та Вижницької шкіл мистецтв. У номінації «Віолончель» кращі результати продемонстрували учні Чернівецьких №1, 2, 4 музичних шкіл. Конкурс засвідчив значний професійний ріст учнів струнно-смичкових відділів мистецьких шкіл області.

Любомира МАЗУРИК,
завідувач методичного кабінету
УМЦКБ, заслужений працівник
культури України