Новини

У Чернівцях відбулася методична конференція для викладачів художніх шкіл

20 березня у художній школі ім. М.Івасюка м. Чернівців відбулася методична конференція для викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв Чернівецької області на тему: «Формування світогляду учня, розвиток його творчої особистості під час навчального процесу». У її роботі взяли участь 37 викладачів.

Перед учасниками конференції виступили Олена Баришева, викладач-методист Сторожинецької художньої школи з темою: «Формування світогляду учня в образотворчому мистецтві», Іоанна Ягла-Готинчан, викладач художньої школи ім. М.Івасюка м. Чернівців з темою: «Розвиток творчої особистості під час навчання у художній школі». Старший викладач, директор Новоселицької художньої школи Леся Теуту підготувала доповідь на тему: «Самостійність учня у створення власної творчої роботи».

Завершальним був виступ на тему: «Роль та вплив викладача на творчі здібності учня при вивчені образотворчих дисциплін». По завершенню виступів відбулося обговорення представлених тем, обмін досвідом та підведення підсумків.

Василь БЕЖЕНАР,
методист УМЦКБ