Новини

В УМЦКБ відкрили виставку робіт художників-аматорів Кіцманщини

             Чернівчани та гості нашого міста мають унікальну можливість ближче познайомитися з творчістю художників-аматорів Кіцманщини. У більшості людей цей район асоціюється з іменами славетних музикантів та співаків, - Орестом і Денисом Руснаками, Володимиром Івасюком, Дмитром Гнатюком, Алеко Цурцуманом. Але не менш багата Кіцманщина й майстрами традиційного народного мистецтва та майстрами пензля.

На цьогорічній виставці представлено 25 живописних робіт Ярослава Горбашевського, Ярослава Баланецького, Галини Кудринської, Володимира Тащука, Олександра Козака, Івана Шарлая. Кожен поціновувач мистецтва зможе віднайти твір до душі, адже в експозиції - пейзажі, натюрморти, відтворені на полотні події Революції Гідності, біблійні сюжети. Гостей та учасників виставки потішили своїм майстерним виступом учасники народного аматорського оркестру народних iнструментiв клубу села Глиниця (керівник - Василь Антоняк). То ж присутні мали змогу ще раз переконатися в унікальності та неповторності цього краю талановитих людей.

Директор учбово-методичного центру культури Буковини, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк у своєму виступі підкреслив значимість цієї події та наголосив, що колектив УМЦКБ й надалі буде знайомити з творчістю майстрів народного мистецтва усіх районів Чернівецької області. Учасникам виставки він вручив подяки управління культури Чернівецької облдержадміністрації. В урочистому відкритті виставки взяли участь заступник голови Кiцманської РДА Галина Мельничук, яка зауважила, що направду пишається такою кількістю талановитих художників-аматорів у районі, начальник вiддiлу культури, нацiональностей та релiгiй Кiцманської РДА Оксана Тощук щиро дякувала працівникам УМЦКБ за співпрацю. Привітав учасників виставки член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України Олександр Приходнюк.

Виставка триватиме до 12 квітня 2017 року.