Новини

Юні митці презентують власні твори у рамках Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена»

Цього року в обласному турі Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена» беруть участь 24 юні митці. Вони представили 142 роботи: 92 – у номінації «Образотворче мистецтво» і 50 – у номінації «Народне мистецтво».

Конкурс спрямований на виявлення та підтримку юних і молодих мистецьких талантів в образотворчому та декоративно-ужитковому мистецтві. Учасниками цьогорічного обласного туру стали кращі учні художніх шкіл, художніх відділень шкіл мистецтв, студій образотворчого мистецтва та студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка.

В ошатній залі Чернівецького обласного художнього музею глядачі мають змогу помилуватися живописними та графічними роботами, художньою керамікою, паперовою пластикою, аплікаціями з паперу і тканини, різьбленням по дереву.

Роботи юних митців привертають увагу яскравою творчою уявою та виразною колористикою. Кожен з учасників презентує від 5 до 10 власних робіт, що найкраще демонструють авторський стиль та майстерність виконання, адже саме ці критерії будуть визначальними при відборі переможців.