Новини

Навчалися викладачі музичних та мистецьких шкіл області

З 20 лютого по 1 березня одночасно відбулися курси підвищення  кваліфікації двох груп слухачів наступних категорій: «Викладачі класу мідних духових інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів» (тематика навчання: «Методика викладання та вдосконалення гри на мідних духових інструментах») та «Викладачі класу дерев’яних духових інструментів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів» (тематика навчання: «Вдосконалення методики викладання гри на дерев’яних духових інструментах»).

З метою ефективного засвоєння нових знань та удосконалення вже набутих умінь і навичок протягом курсового періоду було проведено низку лекційних та практичних занять, в яких взяли участь провідні фахівці та викладачі навчальних закладів. Для вивчення та обговорення слухачам були запропоновані наступні теми: «Законодавчі та нормативні документи в мистецькій освіті України», «Психологічні особливості учнів молодшого, середнього та старшого віку», «Розвиток та популяризація духової музики у системі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів», «Сучасні форми та методика викладання гри на духових інструментах в початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах», «Музична педагогіка. Навчання, виховання та розвиток особистості засобами музичного мистецтва» (викладачі - І.Сорокоумов, О.Головіна, О.Дебера, Т.Гнюс, П.Гумінюк).

Під час навчання викладачі класу духових інструментів взяли участь в практичних заняттях, майстер-класах, репетиціях та відкритих уроках. Вони мали змогу відвідувати уроки з фахових дисциплін викладачів Чернівецьких музичних шкіл №1, №4 та Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (викладачі – Я. Кушнір, Т. Ілащук, М. Микитей, Б. Василович, А. Серебрянський, Я. Кшижевський, В. Горб). Слухачі також побували на репетиції духового оркестру студентів Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича (викладач - Т. Гнюс).