Новини

Засідання Ради директорів художніх шкіл відбулося в УМЦКБ

 14 лютого о 13.00 в залі УМЦКБ розпочала свою роботу Рада директорів художніх шкіл, участь у якій взяли директор УМЦКБ, заслужений діяч мистецтв України Микола Шкрібляк, завідувач кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів УМЦКБ, заслужений працівник культури України Любомира Мазурик, методист цього ж кабінету Василь Беженар та 12 директорів художніх шкіл.

На початку засідання Василь Беженар підбив підсумки роботи та якості виконання обласних навчально-методичних заходів художніх шкіл та шкіл мистецтв за І семестр 2016-2017 н. р. Були обговорені шляхи покращення роботи педагогічних колективів по організації навчально-виховного процесу на ІІ півріччя 2016-2017 н. р.

Голова Ради директорів художніх шкіл, директор Сторожинецької художньої школи Світлана Побережна обговорила з колегами роз’яснення до положення про чергову атестацію педагогічних працівників мистецьких навчальних закладів.

З темою «Роль шкіл естетичного виховання у сучасному культурному просторі України» виступив Микола Шкрібляк. Любомира Мазурик ознайомила присутніх з інформацією про «Долю мистецьких шкіл в у мовах об’єднаних територіальних громад».