Новини

Виставка творчих робіт учнів мистецьких шкіл області

 24 січня у залі учбово-методичного центру культури Буковини відбулося відкриття обласної виставки творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв у рамках ІІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» Така виставка уперше відкрита для широкого загалу.  

 Основними темами конкурсних учнівських робіт стали ідея соборності України, творчість Т.Г.Шевченка, доля українського народу, суспільства, держави, родини, їхні сучасність та майбуття. Конкурсі роботи ще раз засвідчили високий рівень підготовки більшості учасників.

 У конкурсі взяли участь вихованці 12 художніх шкіл області та Іспаської школи мистецтв з 74-ма творами: 57 - у номінації «Образотворче мистецтво» та 17 - у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Твори виконані у різних видах, жанрах і техніках: живопис акварельними та гуашевими фарбами, графічні роботи, створені олівцем, ручкою, у техніці ліногравюри та гратографії, скульптура, аплікація з паперу і тканини, гобелени, набивання нитками, витинанки.

 Відбір робіт ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу провело компетентне журі у складі Івана Балана, графіка, заслуженого художника України, голови журі, Юрія Твердохліба, живописця, Лариси Куваєвої, живописця, Миколи Шкрібляка, директора УМЦКБ, заслуженого діяча мистецтв України, Альони Беженар, мистецтвознавця, художника, народного майстра, Василя Беженаря, методиста кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів УМЦКБ.

 Переглянувши твори, обговоривши мету та умови конкурсу, члени журі визначили 10 переможців у двох номінаціях. Роботи переможців будуть надіслані для участі у ІV етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», який відбуватиметься у Києві. Члени журі окремо вирішили відзначити подяками ще 17 учасників.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

  1. Вільгельміна Арбора, учениця 4 класу Кіцманської ХШ, робота «… а матері вечерять ждуть…» (папір, гуаш, старший викладач – Наталія Савчук) ;
  2. Дмитро Дасевич, учень 4 класу Вижницької ХШ, робота «Сонечко сідає» (ліногравюра, старший викладач – Іван Зварич);
  3. Дарія Панова, учениця 2 класу Сокирянської ХШ, робота «Почитаємо Кобзаря» (папір, акварель, викладач – Світлана Гонца);
  4. Ганна Скрикуляк, учениця 3 класу Новоселицької ХШ, робота «Сонце заходить» (гратографія, викладач – Ольга Дамянова);
  5. Стефанія Ярема, учениця 3 класу Іспаської ШМ, робота «Мамина колискова» (папір, гуаш, викладач – Марія Федосєєва-Ракіцька).

 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

  1. Галина Агратіна, учениця 3 класу Новоселицької ХШ, робота «Пісня» (ручне ткацтво, гобелен, старший викладач – Леся Теуту);
  2. Анна Беженар, учениця 4 класу Кельменецької ХШ, робота «Квіти» (ручне ткацтво, гобелен, викладач – Ольга Лук’янова);
  3. Олександра Колодка, учениця 4 класу Кельменецької ХШ, робота «Життя» (ручне ткацтво, гобелен, викладач – Ольга Лук’янова);
  4. Єлизавета Кувіла, учениця 4 класу Сокирянської ХШ, робота «Зимонька – зима» (ручне ткацтво, гобелен, викладач-методист – Лариса Скаженюк);
  5. Олександра Мартинюк, учениця 4 класу Сокирянської ХШ, робота «Шевченкова хата» (папір, гуаш, старший викладач – Лариса Скаженюк).

 

Відзначено подяками:

  1.  Анастасію Іонашко, ученицю 4 класу ХШ ім. М.Івасюка м. Чернівців, робота «Весілля у Карпатах» (папір, гуаш, викладач – Іоанна Ягла-Готинчан);
  2. Марію Федик, ученицю 4 класу ХШ ім. М.Івасюка м. Чернівців, робота «Зустріч молодих» (папір, акварель, викладач – Іоанна Ягла-Готинчан);
  3. Ярослава Кузенко, учня 3 класу Вижницької ХШ, робота «Широколистії тополі» (ліногравюра, старший викладач – Іван Зварич);
  4. Анастасію Фагурел, ученицю 2 класу Герцаївської ХШ, робота «Рідний край» (папір, гуаш, викладач – Дмитро Сонік);
  5. Яну Лончину, ученицю 4 класу Кельменецької ХШ, робота «Берегиня», (гратографія, викладач – Діна Андрущак);
  6. Юлію Стефанишин, ученицю 4 класу Кіцманської ХШ, робота «Замальовки Тарасика» (папір, гуаш, викладач-методист – Григорій Мороз);
  7. Марію Семенюк, ученицю 3 класу Новоселицької ХШ, робота «У похід» (папір, гуаш, старший викладач – Леся Теуту);
  8. Костянтина Бонкало, учня 3 класу Путильської ХШ, робота «Гайдамаки» (папір, гуаш, викладач – Дмитро Генкул);
  9. Костянтина Григоряка, учня 3 класу Путильської ХШ, робота «Ой на Івана Купала» (папір, гуаш, старший викладач – Тарас Ковальчук);
  10. Бориса Калинича, учня 3 класу Путильської ХШ, робота «Українські традиції» (папір, гуаш, викладач – Оксана Болотинюк);
  11. Єлизавету Кувілу, ученицю 4 класу Сокирянської ХШ, робота «Дерево Життя» (папір, гуаш, викладач – Віра Гончар);
  12. Інессу Бруневич, ученицю 3 класу Сторожинецької ХШ , робота «У недільку та раненько» (папір, гуаш, викладач – Ірина Кольберт);
  13. Максима Боднара, учня 2 класу Хотинської ХШ, робота «Веснянка», (папір, гелева ручка, викладач-методист – Олександр Піхут);
  14. Олександру Столяр, ученицю 4 класу ХШ ім. М.Івасюка м. Чернівців, робота «Великодній ранок» (папір, гуаш, викладач – Іоанна Ягла-Готинчан);
  15. Анастасію Савку, ученицю 3 класу Новоселицької ХШ, робота «Ой діброво, зелен гаю…» (витинанка, аплікація, старший викладач – Леся Теуту);
  16. Катерину Кузик, ученицю 4 класу Сокирянської ХШ, робота «Мій рідний край» (папір, гуаш, викладач – Тамара Талавера);
  17. Ольгу Голіновську, ученицю 4 класу Заставнівської ХШ, робота «Зустріч» (витинанка, викладач – Віктор Гринюк).