Новини

Виставка фотографічного мистецтва з лаконічною назвою «Без слів…»

17 березня 2011 року о 15.00 в Чернівецькому обласному художньому музеї відбулось урочисте відкриття надзвичайно цікавої за змістом та різноманітної за формою виставки фотографічного мистецтва з лаконічною назвою «Без слів…».

 

На виставці представлено близько 100 робіт виконаних у різних жанрах. Це репортажі, портрети, пейзажі, архітектура, люди тощо. Серед них є як кольорові знімки, так і класичні чорно-білі.

Виставка фотографічного мистецтва з лаконічною назвою «Без слів…»

 

Щороку колектив фотоклубу «Позитив» проводить звітну виставку. Цей рік не є винятком, а тому даний захід демонструє результати плідної роботи за останні дванадцять місяців.

 

Чотири роки тому, за підтримки Учбово-методичного центру культури Буковини, фотоклуб розпочав свою роботу з метою розвитку фотомистецтва, як одного з найважливіших напрямків сучасної художньої творчості. Його незмінним керівником став молодий та перспективний фотограф Ігор Тимофійчук. За роки діяльності, спільно з учбово-методичним центром культури Буковини, фотоклуб провів більше 40 виставок у Чернівцях та інших містах України і Румунії, а також розпочав роботу з польськими та австрійськими фотомитцями. За цей невеликий проміжок часу збільшилась як кількість членів фотоклубу, так і коло шанувальників їхньої творчості. Незважаючи на свій молодий вік фотоклуб стає більш знаним як в Україні так і за її межами, а про рівень учасників колективу свідчать високопрофесійні роботи, які отримують численні дипломи та нагороди. Роботи фотоклубівців постійно з’являються у періодичних виданнях і каталогах.

Виставка фотографічного мистецтва з лаконічною назвою «Без слів…»

 

Для кожного члена народного аматорського фотоклубу «Позитив» фотографія стала не лише хобі, а й невід’ємною частиною життя.

 

На відкритті виставки серед виступаючих були: Сорокоумов Ігор Анатолійович – заступник начальника управління культури обласн6ої державної адміністрації, Кіцул Інна Федорівна – директор обласного художнього музею, Яремчук Дарина Томівна – заступник директора учбово-методичного центру культури Буковини,  Бородкіна-Краснікова Катерина Михайлівна – завідувачка кабінету методики розвитку кінофотовідеомистецтва, Ігор Тимофічук - керівник народного аматорського фотоклубу «Позитив» та інші.

Виставка фотографічного мистецтва з лаконічною назвою «Без слів…»

 

Виставка експонуватиметься впродовж місяця (з 17 березня по 18 квітня). Тож запрошуємо шанувальників фотомистецтва, мешканців та гостей нашого міста відвідати цей незабутній святковий вернісаж.

Виставка фотографічного мистецтва з лаконічною назвою «Без слів…»