Новини

Гобелени Анни Симаки

ГОБЕЛЕНИ АННИ СИМАКИ

25 лютого 2011 р. в Учбово-методичному центрі культури Буковини відбулось відкриття першої персональної виставки гобеленового ткацтва Анни Симаки, присвяченої 110-й річниці від дня народження відомого орнаменталіста, заслуженого майстра народної творчості України Георгія Гараса.

На виставці представлено 33 роботи. Сум чи журба, враження від гарної фотографії, від оточення, бажання творити приємне, – все це знаходить відображення на її полотнах. Це народні мотиви: «Гуцули», «Різдво», «В Карпатах», пори року: «Осінні квіти», «Дощ», «Літо» і прості людські почуття: «Він», «Дівчина у вікні», «Враннішня кава», «Дві долі», «Зажура»…

Гобелени Анни Симаки

Анна Симака – учасниця багатьох виставок, фестивалів та конкурсів: ІІІ Всеукраїнського триєнале текстилю у Будинку художника в м.Києві, виставки творів в рамках відкриття свята «День ткалі і вишивальниці» в Національному музеї народної архітектури та побуту України, фестивалю «Карпатський вернісаж» в м.Івано-Франківську. Переможниця конкурсу всеукраїнської газети «Порадниця».

Гобелени Анни Симаки

Про творчий шлях та мистецькі доробки майстрині розповіли: заступник директора УМЦКБ Д. Яремчук, Лауреат обласної мистецької премії ім. С.Воробкевича, член НСХУ – Тамара Покотило, член НСХУ – Костянтин Кравчук та колеги по «мистецькому цеху».

 

Гобелени Анни Симаки