Новини

Презентація Українського центру етнопедагогіки в УМЦКБ

 

11 січня в учбово-методичному центрі культури Буковини відбулася презентація Українського центру етнопедагогіки та його планів на майбутнє.

       Український центр етнопедагогіки представляла його ініціатор і керівник – журналістка, етнолог, методист Національного музею історії України Ярослава Музиченко.

Присутні мали змогу почути розповідь про семінар-тренінг з етнопедагогіки, його ідею, перебіг та результати на сьогодні. У рамках заходу відбулася презентація посібника «Етнопедагогіка» та пізнавальних програм Національного музею історії України спільно з Українським центром етнопедагогіки. Усі охочі взяли участь у дискусії на тему «Розвивальний і арт-терапевтичний ресурс етнопедагогіки у сьогоденні».

 

Довідково

 

У листопаді в Чернігові відбувся перший Всеукраїнський семінар-тренінг з етнопедагогіки, який профінансувало Міністерство молоді і спорту за сприяння Чернігівської ОДА.

У ньому взяли участь вихователі, вчителі початкової школи, методисти, психологи, музейні педагоги, керівники дитячих творчих студій, а також етнологи, фольклористи, громадські діячі та фахівці з інтерактивних технологій навчання. Понад 50 осіб з 18 областей України упродовж 5 днів поглиблювали знання про українську етнокультуру, практикувалися в різновидах народного мистецтва, співали автентичних пісень і танцювали традиційні танці. Наприкінці вони підготували і презентували три групові проекти - як по-сучасному динамічно знайомити дітей з різдвяними святами. Кожен учасник отримав сертифікат і методичний посібник "Етнопедагогіка".