Новини

Творча лабораторія духових оркестрів клубних закладів

18 лютого 2011 року відбулась творча лабораторія керівників духових оркестрів клубних закладів, шкіл мистецтв та музичних шкіл закладів області на тему: «Формування репертуару духових оркестрів з використанням зарубіжної та української класичної музики». В ній взяли участь 40 керівників оркестрових колективів з усіх районів області та міста Чернівців.

На творчій лабораторії були розглянуті наступні теми: «Аранжування творів буковинських авторів», «Обробки українських народних мелодій з врахуванням своєрідності місцевого колориту», «Поєднання теорії і практики, популяризація духової музики на сучасному етапі», «Методика роботи керівника духового оркестру з солістами-інструменталістами, солістами-вокалістами, акомпанементом вокальному ансамблю та хоровому колективу».

Під час практичних занять на базі духового оркестру Чернівецького училища мистецтв імені С. Воробкевича прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів-класиків, місцевих авторів, які будуть виконуватись на обласному святі духової музики та марш-параді духових оркестрів області, яке відбудеться у травні 2011 року.

В роботі творчої лабораторії взяли участь: в.о. директора учбово-методичного центру культури Буковини І. В. Пілат, методисти учбово-методичного центру культури Буковини Саїнчук К. І., Божик М. П., викладач-методист училища мистецтв ім. С. Воробкевича Т. М. Гнюс та композитор-аранжувальник Бродовінський О. М.

Метою творчої лабораторії було підвищення виконавської майстерності духових оркестрів області та популяризація творів місцевих композиторів.