Новини

ХХХV обласна виставка творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай»

ХХХV обласна виставка творчих робіт учнів художніх  шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай»5 січня 2017 року о 12.00 у Центрі культури «Вернісаж» (вул. Івана Франка, 15) відбудеться відкриття ХХХV обласної виставки творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв «Буковинський розмай».

Дитячі малюнки завжди привертають увагу своєю щирістю, безпосередністю, відкритістю та особливою енергетикою. Учні художніх шкіл та шкіл мистецтв Чернівецької області презентують свої творчі доробки, а їх на цьогорічній виставці налічується 811. Саме таку кількість робіт від 497 юних художників краю буде розміщено у найбільшій виставковій залі м. Чернівців.

Виставка – це ще й своєрідний звіт учнів мистецьких шкіл, вона є однією з найбільших не тільки у Чернівецькій області, а й за її межами. В експозиції - академічний рисунок, графіка, живопис, композиція, рекламний плакат, скульптура, твори декоративно-ужиткового мистецтва, пленерні роботи, новорічні ялинкові прикраси, а також роботи, присвячені Іванові Миколайчуку та Іванові Франку. Саме за такими номінаціями будуть нагороджені юні автори під час відкриття виставки.

Організатори заходу – управління культури Чернівецької облдержадміністрації та учбово-методичний центр культури Буковини.

Уперше «Буковинський розмай» проводиться саме під час новорічно-різдвяних свят.

Щиро запрошуємо підтримати мистецьке майбутнє України!