Новини

Інформаційна робота – важлива складова діяльності сучасного працівника культури

 З метою активнішої співпраці, оперативного та грамотного надання інформації про заходи, що проводяться у районах області в учбово-методичному центрі культури Буковини відбулася обласна творча лабораторія методистів районних клубних закладів та керівників клубних закладів Чернівців, Новодністровська на тему: «Організація й підготовка інформаційного супроводу під час проведення культурно-мистецьких заходів».

        Значна увага була приділена формам і методам інформаційної роботи, як важливої складової діяльності сучасного працівника культури. Цікавим та корисним було спілкування з присутніми відомої журналістки, завідувача відділу культури та національного відродження громадсько-політичної газети «Буковина» Людмили Черняк. Вона поділилася деякими професійними секретами із власного багаторічного журналістського досвіду. Приємно відзначити, що під час підготовки статей про культурно-мистецьке життя Буковинського краю журналісти газети часто користуються матеріалами з сайту УМЦКБ.

         Під час практичної частини творчої лабораторії проводилася робота над типовими помилками та недоліками в інформаційних матеріалах, що надсилаються з районів. Присутні мали змогу ознайомитися із рейтинговими показниками інформаційної діяльності міських, районних та сільських закладів культури. Наприкінці роботи всі учасники отримали інструктивно-методичні листи, підготовлені працівниками кабінету репертуарно-видавничої діяльності. Це, сподіваємося, допоможе удосконалити й полегшити роботу осіб, відповідальних за якісну та своєчасну подачу матеріалів на сайт УМЦКБ, а також для друкованих засобів масової інформації.