Новини

«Цвіт культури розвивається»

23 грудня в залі Чернівецької обласної філармонії у рамках проекту «Людина в культурі» уже втретє відбулася культурно-мистецька програма «Цвіт культури розвивається» за підсумками роботи працівників культури та митців області у 2016 році, який став для них роком високих творчих здобутків не тільки на теренах краю, а й далеко за його межами. 

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови, керівник апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Стецевич. За вагомі досягнення у різних галузях мистецтва він вручив обласні мистецькі премії імені Георгія Гараса, Олекси Романця, Одарки Киселиці, Сіді Таль та Пауля Целана людям, які є гордістю Буковинського краю.

Щирі слова вдячності за нелегку працю на адресу працівників культури та аматорського мистецтва прозвучали від начальника управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, заслуженого працівника культури України Віри Китайгородської та директора учбово-методичного центру культури Буковини, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Шкрібляка.

Подяками, грамотами, дипломами та цінними подарунками у різних номінаціях були нагороджені аматорські хорові колективи, які демонстрували свій творий доробок на десятому ювілейному обласному конкурсі ім. С. Воробкевича.

Дипломами були відзначені майстри народної творчості - переможці обласної виставки-конкурсу аматорського образотворчого та народного мистецтва Буковинського краю.

Подяки управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації були вручені керівникам художніх аматорських колективів, майстрам народної творчості Буковинського Підгір’я за участь у концертно-театралізованому дійстві «Душа моєї Буковини», що проводилося у рамках Всеукраїнської наради керівників обласних центрів народної творчості України.

За підсумками організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності у 2016 році подяками та цінними подарунками були нагороджені керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій та місцевих рад у сфері культури.

Усі охочі мали змогу переглянути виставку творчих робіт цьогорічних лауреатів обласної премії ім. Георгія Гараса.

Позитиву і святкового настрою присутнім додав виступ Заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю ім. Андрія Кушніренка Чернівецької обласної філармонії (художній керівник та головний диригент - народний артист України Ярослав Солтис, балетмейстер - заслужений артист України Леонід Сидорчук).