Новини

«Барви життя» - 2016

5 грудня у м. Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Чернівецьку область на гала-концерті фестивалю представляли 8 учасників. Усі вони - переможці обласного благодійного фестивалю народної творчості «На крилах надій»-2016.

У номінації «Пісенний жанр» виступив Іван Гаврилиця з села Чорний Потік Заставнівського району. У його виконанні прозвучала пісня В.Михайлюка на сл.М. Юрійчука «Черемшина». Бурхливі оплески викликала авторська пісня «Україна», яку презентувала Любов Свіріденко, голова Чернівецького міського товариства «Мрія».

Номінацію «Театрально-розмовний жанр» представляла Оксана Гащук (УВО УТОС м. Чернівців). Вона подарувала глядачам вірш Р. Дудича «Якщо ти нарікаєш на життя»Високу виконавську майстерність продемонстрував Юрій Паучек з села Самаково Путильського району, який презентував музичне мистецтво Буковинського краю у супроводі Миколи Кермача та Миколи Гавриленка. У їхньому виконанні прозвучали «Гуцульські мелодії». Хореографічним номером потішили учасники дуету з смт. Кельменці - Анна Мікірін та її брат Іван Мікірін, які майстерно виконали «Вальс». Всі учасники гала-концерту були нагороджені дипломами Міністерства культури України.

 

Нелла ТРУФІН,

завідувач кабінету методики розвитку

клубної діяльності УМЦКБ