Новини

Засідання обласної ради директорів

Відповідно плану основних навчально-методичних заходів методичного кабінету навчальних закладів УМЦКБ та плану роботи обласної ради директорів музичних шкіл та шкіл мистецтв на 2010-2011н.р. 25-26 травня 2011 року на базі Новодністровської

музичної школи відбулися засідання обласної ради директорів та обласний семінар на тему: «Гуманізації навчально-виховного процесу – результат роботи з творчо-обдарованими учнями».

 

В плані розкриття теми наради-семінару було прочитано методичну доповідь директором Новодністровської музичної школи Думітраш Т.Л. на тему «Гуманізації навчально-виховного процесу – результат роботи з творчо-обдарованими учнями».

Професійно-корисним для учасників наради семінару стали відкриті уроки викладачів Новодністровської МШ по класу фортепіано Глушко І.А. та Ковальчук Г.С. на тему: «Гуманізація навчально-виховного процесу, як необхідна передумова розкриття творчого потенціалу учня-піаніста».

Викладач Григорчук Л.С. провела цікавий урок по класу «Сольфеджіо» на тему: «Професійна спрямованість викладача в процесі розвитку творчих навичок на уроках сольфеджіо з початківцями».

Перед учасниками наради-семінару виступив викладач-методист Рожко М.В. з досвідом підготовки учнів музичних шкіл для успішного виступу в Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах.

З нагоди 30-ти річчя від дня заснування Новодністровської музичної школи з привітанням та нагородженням викладачів школи грамотами та цінними подарунками виступили представники управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, Новодністровської міської ради, відділів культури та освіти Новодністровської міської ради, методичного кабінету навчальних закладів УМЦКБ, обласної ради директорів, Новодністровської ГЕС та представники творчої інтелігенції Сокирянського району.

З підсумками основних навчально-методичних заходів методичного кабінету УМЦКБ проведених в 2010-2011 н.р. виступила завідувачка методичним кабінетом Мазурик Л.І.

Під час перебування в Новодністровську для учасників наради-семінару було організовано цікаву екскурсію на Новодністровську ГЕС.

В роботі наради-семінару взяли участь і виступили: головний спеціаліст управління культури ОДА Сорокоумов І.А., секретар Новодністровської міської ради Березніченко Н.М., керівник апарату Новодністровської міської ради Штепанова Л.Л., завідувачка відділом культури Новодністровської міської ради Брильова В.А.