Новини

«Майстер своєї справи»

16 вересня 2011 року в м. Кіцмані відбувся районний конкурс з професійної майстерності керівників сільських клубних закладів «Майстер своєї справи». Яскравими, насиченими по змісту були представлені програми конкурсантів-завідуючих сільськими

клубами Вівчарюка Миколи Сильвестровича з с. Користувата, Щербан Інни Василівни з с. Клокічка, директорів Будинків культури Цопи Ольги Миколаївни з с. В. Станівці, Гнідої Орисі Мафтеївни з с. Кліводина Кіцманського району.

Програма конкурсу складалась з 3-х конкурсних завдань:

- домашнє завдання «Заяви про себе»;

- творчий конкурс «Я і швець, і кравець, і на дуді гравець»;

- завдання журі.

У першому конкурсі конкурсанти презентували себе як керівника клубного закладу, свій власний досвід клубної роботи, демонструючи додаткові матеріали (слайди, друковану продукцію, світлини тощо).

У другому творчому конкурсі конкурсанти представляли себе як творчу особистість за фахом: проводили показовий майстер-клас «Я роблю це так», засідання клубів за інтересами.

Третій конкурс завдання журі: розробити цікаву змістовну рекламу, представлену за уявою конкурсантів у формі, вірша, прози, гасла тощо.

Журі відмітило оригінальність, змістовність конкурсних програм, вміле використання наочності, технічних засобів, роботу з глядачем, дотримання терміну часу за умовами конкурсу.

Глядацька аудиторія та групи підтримки конкурсантів були на висоті.

За рішенням журі, переможцем районного конкурсу професійної майстерності серед працівників сільських клубних закладів визнано Щербан Інну Василівну – завідуючу клубом с. Клокічки Кіцманського району, яка представлятиме свій район на обласному конкурсі в м. Чернівцях у листопаді 2011 року. Переможець та учасники конкурсу були нагородженні відповідними дипломами, грамотами та подарунками.