Новини

Хотинcька твердь

Благословенна будь, земля моїх батьків,

Широка голубінь ясних просторів,

Що пам’ятає славу козаків

Своїх захисників, своїх героїв!

У славному місті Хотині, де оживає історія, де дух козацький непокірний бунтує й донині і кличе нас у глибину віків, відбувся ІІ військово-історичний фестиваль «Хотинська твердь», присвячений 390-й річниці перемоги у Хотинській битві.

Хотинcька твердь

У програмі фестивалю були задіяні кращі аматорські колективи Буковинського краю, а також заслужений академічний Буковинський ансамбль пісні і танцю Чернівецької обласної філармонії та духовий оркестр 300-го механізованого полку Чернівецького військового гарнізону.

Хотинcька твердь

Репертуар творчих колективів складали твори козацької тематики, українські патріотичні твори, інструментальні та вокальні обробки українських народних пісень.

Серед гостей фестивалю була поважна делегація з сусідніх республік – Польщі та Литви. З вітальним словом до гостей та учасників фестивалю звернувся голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв.

Хотинcька твердь

Окрім цього в рамках урочистостей та культурно-мистецьких заходів фестивалю було розгорнуто «Містечко майстрів», в якому взяло участь 25 майстрів народної творчості. На виставці були представлені майже всі різновиди жанрів народного мистецтва, зокрема: художня вишивка, різьба по дереву, художнє ткацтво, гончарство, писанкарство, бісероплетіння, живопис та ін. Зорганізовано 12 майстер-класів, на яких умільці нашого краю щиро поділилися своїми технологічними секретами з усіма бажаючими.

Хотинcька твердь