Новини

Обласний методичний семінар на тему: «Звуковидобування – основа виконавського мистецтва»

2 листопада у Чернівецькій музичній школі № 2 відбувся обласний методичний семінар викладачів струнно-смичкових відділів музичних шкіл та шкіл мистецтв на тему: «Звуковидобування – основа виконавського мистецтва».

З інформацією про хід вступної компанії та позитивні результати іспитів виступив голова циклової комісії «Струнно-смичкових інструментів» Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича Ігор Кадюк.

План проведення семінару був традиційним: І частина – майстер-класи, ІІ частина – звіти молодих викладачів у номінації «Виконавська майстерність».

На відміну від попередніх семінарів майстер-клас демонструвала лише викладач-методист Чернівецької музичної школи № 1 Марія Підлипчак, яка працювала з учнем свого класу Владиславом Савенком.

Більшу частину семінару провела викладач Львівської Національної музичної академії ім. М.Лисенка та Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. С.Крушельницької Роксолана Закопець-Семків. Спочатку вона працювала з учнями Чернівецької музичної школи № 2 Анною Рогульчик та Ангеліною  Шереметою (клас викладача Оксани Барицької ), а згодом проводила роботу з учнями свого класу Савою  Лещенком, Мартою Депутат, Катериною Плюшніковою. Учні виконували концерти А.Вівальді – а-mollІ ч., Ш.Беріо № 9 – І ч., М.Бруха № 1 – І ч.

Під час другої частини семінару свою виконавську майстерність продемонстрували 6 молодих викладачів з Кельменецької, Хотинської, Горбівської та Чернівецьких № 1 і № 2 музичних шкіл.

У роботі семінару взяли участь 70 викладачів з 26 музичних та мистецьких шкіл, студенти та викладачі Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича.