Новини

Курси підвищення кваліфікації директорів базових сільських клубних закладів

З 24 жовтня по 2 листопада відбулися курси підвищення кваліфкації директорів базових сільських клубних закладів області на тему: «Формування иа задоволення інтересів і потреб людини в сфері культури та дозвілля».

Протягом навчання значна увага приділялася проблемним питанням у роботі клубних закладів області. З метою їхнього вирішення на допомогу працівникам культури  були проведені теоретичні заняття на теми: «Клубні заклади сьогодні і завтра. Сучасний стан, проблеми та перспективи», «Зміст, форми та методи роботи сільських клубних закладів в умовах об’єднаної  територіальної громади», «Імідж клубного працівника та клубного закладу – важливий фактор культурного життя громади. Вимоги до професійного рівня клубного працівника».

Цікавою та змістовною була зустріч із заступником директора з питань творчої роботи Культурно-мистецького центру «Садгора» м. Чернівців, досвідченим фахівцем клубної роботи Світланою Козуб. Тема заняття - «Роль керівника клубного закладу в організаційній та культурно-творчій роботі. Форми дозвіллєвої діяльності в сільських клубних закладах».

На базі Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка м. Чернівців відбулися теоретичні та практичні заняття на тему: «Особливості діяльності клубного закладу з урахуванням інтересів різних категорій населення.

Будинок культури мікрорайону «Роша» м. Чернівців став ще однією базою проведення теоретичних та практичних занять, під час яких, слухачі курсів були безпосередньо учасниками різноманітних конкурсів, квестів та командних змагань,  а тему «Робота клубного закладу з дітьми та підлітками. Молодіжні клубні формування»  всебічно розкрила директор цієї установи Олена Нікітіна.

Досвідом роботи щодо формування та задоволення інтересів і потреб людини в сфері культури поділилася провідний методист Кельменецького районного будинку народної творчості та дозвілля Наталія Білобрицька.

З темою «Організація дозвілля молоді. Клуби за інтересами та любительські об’єднання, як форми спілкування молодіжної категорії» виступила директор  будинку естетики та дозвілля м.Чернівців Анна Якимець. Слухачі курсів мали змогу взяти участь у засіданні літературно-мистецького об’єднання «Срібний вік», а також побувати на показових масових заходах.