Новини

День аматорського театру

 

Вже третій рік поспіль в м. Чернівцях театрали-аматори святкують обласне свято – «День аматорського театру на Буковині». 

 

День аматорського театру на Буковині

 

 

Цьогорічне свято відбувалось на сцені Палацу «Академічний» БДМУ м. Чернівців. Присутні мали змогу переглянути кращі постановки народних аматорських театрів: театру районного Будинку культури м. Новоселиці та молодіжного театру Буковинського державного медичного університету.

День аматорського театру на Буковині

 

На високому художньому рівні з майстерним акторським виконанням та креативною сценографією були продемонстровані п’єси А. Чехова «Чайка» та Н. Нежданої «Угода з ангелом».

День аматорського театру на Буковині

 

Також в рамках цього заходу відбулося урочисте нагородження переможців обласного огляду-конкурсу «Буковинська театральна весна-2011». Ця урочиста частина була проведена заступником начальника відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно Чернівецької облдержадміністрації Тетяною Шараговою та директором Учбово - методичного центру культури Буковини Іваном Пілатом.

День аматорського театру на Буковині

 

Вщент заповнений зал бурхливо реагував на події, що розгортались на сцені, підтримуючи аматорів гучними оплесками. Актори не залишили байдужим жодного глядача, демонструючи справжню акторську майстерність. Цей захід є вагомим стимулом для покращення творчого та художнього рівня театральних колективів, адже кожний аматорський театр мріє виступати на професійній сцені.

День аматорського театру на Буковині