Новини

Обласний методичний семінар на тему: «Методика написання музичного диктанту. Форми та методи»

25 жовтня у Чернівецькій музичній школі №1 відбувся обласний методичний семінар викладачів теоретичних дисциплін музичних та мистецьких шкіл на тему: «Методика написання музичного диктанту. Форми та методи».

Семінар розпочався виступом голови циклової комісії «Теорія музики» Ірини Дударєвої. Вона проінформувала учасників семінару про результати вступних іспитів абітурієнтів до Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.Воробкевича. План семінару було складено поетапно - від початкових форм роботи над диктантом в 0 та І класі до методичних рекомендацій в VІІІ класі. На семінарі виступили Лариса Гумінюк, викладач-методист Чернівецької музичної школи №2, Тамара Карпяк старший викладач Чернівецької музичної школи №1, Мирослава Мацько старший викладач Чернівецької музичної школи №2, Юлія Рябіцька, старший. викладач Хотинської музичної школи, Світлана Грушевська, старший викладач Чернівецької музичної школи №4, Зінаїда Микитюк, старший викладач Берегометської школи мистецтв, Світлана Боднарюк, старший викладач Зарожанської музичної школи, Людмила Сливко, викладач-методист Чернівецької музичної школи №2.

Загалом у роботі семінару взяли участь 105 викладачів з 34 музичних та мистецьких шкіл області. Підготувала та провела семінар завідувач кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів УМЦКБ, заслужений працівник культури України Любомира Мазурик.