Новини

«Лиш боротись – значить жить!»

11 жовтня у залі Чернівецького обласного краєзнавчого музею відкрилася обласна виставка-конкурс творчих робіт учнів художніх шкіл та шкіл мистецтв, присвячена 160-ти річчю від дня народження та 100-річчю від дня смерті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Франка «Лиш боротись – значить жить!».

До цієї виставки учні готувалися упродовж року, присвятивши Великому Каменяреві 97 творчих графічних та живописних робіт. У залі експонуються портрети та сюжетні композиції з життя Івана Франка, а також ілюстрації до його творів. На одній із стін залу змонтовано композицію з різнопланових дитячих ілюстрацій до казки «Фарбований лис».

Привітали юних художників заступник керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації Олександр Шкурідін, головний спеціаліст управління культури Чернівецької облдержадміністрації Ігор Сорокоумов, директор учбово-методичного центру культури Буковини Микола Шкрібляк та викладач художньої школи м. Чернівців ім. М. Івасюка Владислав Готинчан.

Потішили своїм виступом учасників та гостей виставки учні музичної школи № 2 м. Чернівців Марія Майорова та Герасим Бойчук (клас викладача Галини Хаврик). Інформацію про підсумки конкурсу буде згодом оприлюднено на сайті УМЦКБ. Виставка діятиме упродовж двох тижнів.