Новини

Вічна пам'ять Іванові Снігуру

8 жовтня 2016 року на 88-му році життя перестало битися серце одного з найшановніших митців Буковинського краю, живої легенди, етнографа, збирача старожитностей, фольклориста, краєзнавцямайстра лозоплетіння, лауреата обласної премії ім. Г. Гараса за збереження, відродження та розвиток народного мистецтва Буковини, заслуженого майстра народної творчості України, Почесного громадянина міста Чернівці Івана Назаровича Снігура.

Бог щедро обдарував його, давши талантХудожника у найширшому розумінні цього слова. Творче життя майстра завжди вирізнялося прагненням нового, оригінального й досконалого. Палкий прихильник традицій був водночас й чутливий до новаторських проявів у мистецтві.

         Іван Назарович був не лише прекрасним знавцем етнографії, культури, історії, побуту та мистецтва краю, а також пристрасним збирачем буковинських старожитностей. На сьогоднішній день його колекція вважається найповнішою. З часом у Івана Снігура проявилися таланти письменника, публіциста – він автор шести книг та безлічі статей, присвячених історії та культурі рідної землі.

Вічна пам'ять і Царство Небесне невтомному трудівнику на ниві збереження та розвитку культури.