Новини

«Вироблено на Буковині»

На запрошення голови Сучавської повітової ради пана Георге Флутура  участь у VIIIосінньому ярмарку «Вироблено на Буковині» у Румунії взяла делегація з Чернівецької області на чолі з керівником Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном. Гостинну румунську землю відвідали заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Шкурідін, заступник начальника – начальник відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно Чернівецької ОДА Тетяна Шарагова, депутати обласної ради, підприємці, майстри народного мистецтва Альона та Василь Беженарі, учасники народного аматорського ансамблю танцю «Букурія» з села Динівці Новоселицького району.

«Нещодавно подібна виставка-ярмарок під назвою «Буковинська осінь» відбулася у Чернівецькій області. Тому, шановні ґазди та господарі гостинної сучавської землі, мені надзвичайно приємно передати вам щирі слова поваги від ваших чернівецьких колег. Користуючись нагодою, хочу від щирого серця подякувати вам, шановні друзі, за честь бути сьогодні на цьому чудовому заході, який поєднує сиву давнину та модерне сьогодення», – відзначив Іван Мунтян у своєму вітальному слові.

Своїми яскравими номерами учасників та гостей ярмарку потішили румунські та українські художні колективи. Творча родина Беженарів демонструвала на осінньому ярмарку в Сучаві народний живопис, ікони на склі, писанки та витинанки, а також провела декілька майстер-класів.