Новини

Курси підвищення кваліфікації бібліотечних працівників

19-28 вересня відбулися курси підвищення кваліфікації завідувачів філіалів сільських бібліотек області на тему: «Основні напрями та завдання сільських бібліотек в умовах розвитку суспільства знань».

На базі Чернівецької обласної наукової універсальної бібліотеки ім. М.Івасюка та обласної бібліотеки для дітей були проведені теоретичні заняття на теми: «Бібліотека майбутнього: реальність та перспективи», «Популяризація книги та читання у сільських бібліотеках», «Рекламно-іміджева діяльність сільської бібліотеки», «Особливості індивідуальної та масової роботи з читачами-дітьми. Сучасні форми обслуговування користувачів бібліотекою».

Під час занять значна увага приділялася питанням професійної роботи бібліотек, застосуванню новітніх технологій та інновацій, правовому регулюванню діяльності бібліотечних закладів, психології ділового спілкування, досвіду роботи бібліотекарів.

Слухачі мали змогу ознайомитися з оформленням книжкових виставок у бібліотеках, з новими надходженнями літератури та періодичних видань, а також отримали методичні матеріали з питань бібліотечної справи.

Під час курсів відбулася творча лабораторія на тему: «Робота бібліотекаря: досвід, пошук, проблеми» та ярмарок бібліотечних послуг.