Новини

Обласний семінар-практикум

6 грудня 2011 року в Учбово-методичному центрі культури Буковини відбувся обласний семінар-практикум директорів та провідних методистів районних клубних структур на тему: «Планування, облік, звітність роботи клубних закладів та клубних формувань».

Семінарська робота відбувалась в творчій атмосфері: були визначені основні завдання діяльності клубних закладів у 2012 році, основні вимоги до працівників методкабінетів районних клубних структур щодо статистичної, інформаційно-аналітичної діяльності та організаційно-методичного забезпечення сільських клубних закладів.

Були розглянуті питання планування та обліку роботи клубного закладу, перспективи розвитку аматорського мистецтва області та перспективи подальшого збереження та популяризації нематеріальної культурної спадщини.

Також методисти  районних клубних структур отримали пакет документів, методичні посібники та були ознайомлені з формою подачі матеріалів до щоквартального інформаційно-методичного вісника.

В рамках семінару відбулось засідання обласної ради директорів районних та міських клубних закладів на тему «Організація і проведення регіональних конкурсів, оглядів та фестивалів у 2011 році». На засіданні були розглянуті питання організації та проведення обласних оглядів-конкурсів, підведено підсумки проведення обласних оглядів за жанрами, обласного конкурсу сценаріїв культурно-мистецьких заходів, присвячених 70-ти річчю від дня народження Івана Миколайчука, обласного конкурсу професійної майстерності працівників сільських клубних закладів.